Remember?
×

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Al Pazar - 19 Tetor 2013 - Pjesa 1
  uploaded by arushe 1 year ago
  Al Pazar - 19 Tetor 2013 - Pjesa 1

  Facebook comments

  Suggestions

  Problemi - Edhe kete vere 03:19
  by TOP-CHANNEL
  165 views
  Falja e gjakut Film 2011 01:44:00
  by Albertina
  1,643 views
  ALBANIAN MUSIC 03:21
  by newmusic
  3,061 views
  Portokalli 2 Qershor 2013 (Best Portokalli) Pjesa 1 15:53
  by toni
  2,773 views
  Andrea Nicaj-Potpuri 05:48
  by LindaDula
  1,506 views
  Al Pazar 7 Mars 2015 pjesa 2 31:55
  by toni
  1,084 views
  Vehbi Kurti -Burre e grua , mish e thua 11:56
  by toni
  916 views
  Shyhrete Behluli-Te kam mik e me ke mike 03:38
  by toni
  1,212 views
  Muharrem Ahmeti - Mihone 05:20
  by SuperStarAlbania
  410 views