Remember?
×

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • ELI FARA & GRUPI MANGAVATU - ROMALE ( KENGA MAGJIKE 2012 )
  uploaded by erti 3 years ago
  ELI FARA & GRUPI MANGAVATU - ROMALE ( KENGA MAGJIKE 2012 )

  Facebook comments

  Suggestions

  Poni - Nene pse ke dale ne shkalle 03:48
  by MusicalTVAL
  405 views
  Portokalli 22 Mars 2015 Pjesa 1 26:30
  by toni
  766 views
  Portokalli 22 Mars 2015 Pjesa 2 33:19
  by toni
  1,000 views
  Kombinati: episodi 1 37:18
  by Radioshqip
  667 views
  Portokalli 22 Mars 2015 Pjesa 3 28:00
  by toni
  643 views
  Portokalli 22 Mars 2015 Pjesa 4 25:50
  by toni
  838 views