Remember?
×

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Lindita Hakaj - Shoqeria e Vjeter
  uploaded by Sabina 2 years ago
  Lindita Hakaj - Shoqeria e Vjeter

  Facebook comments

  Suggestions

  Nadi -  Hajde vasha merrni shamin vallëzoni 01:57
  by Tironsja
  169 views
  Portokalli 14 Prill 2013 Pjesa 1 33:03
  by toni
  2,146 views
  Gjira - MAMI S´PO M´LEN 03:04
  by Radioshqip
  1,064 views
  LEDI & Gramoz Kozeli- Dedikim (Official Video HD) 04:49
  by toni
  486 views
  Ermal Fejzullahu ft. Mimoza Shkodra - Zemer zemer 03:27
  by newmusic
  1,250 views
  GT & Tonic - Ton Naten 03:17
  by Radioshqip
  692 views
  Eli - Kenge Dasmash 02:51
  by newmusic
  1,439 views
  Capital T feat. 2po2 - Posh (Official Video HD) 03:25
  by MusicalTV
  530 views
  Zone e lire - KRIZA E KQZ, KUSH E KA FAJIN? - 19 prill 2014 02:05:30
  by StudioBalaTR
  449 views