Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Valbona Spahiu - Fluturojm edhe shkojm ne hava LIVE 2013
  uploaded by Francesca 2 years ago
  Valbona Spahiu - Fluturojm edhe shkojm ne hava LIVE 2013

  Facebook comments

  Suggestions

  Al Pazar - 28 Mars 2015 - Pjesa 4 16:20
  by toni
  115 views
  Portokalli 26 Tetor 2014 pjesa 3 31:00
  by toni
  1,444 views
  Meda  Larg Syve Larg Zemres 03:06
  by EMRACOMOfficial
  652 views
  Dhurata Dora ft. Young Zerka - Roll (Official Video HD) 03:21
  by MusicalTV
  1,563 views
  Al Pazar 1 Nentor 2014 Pjesa 4 19:11
  by toni
  865 views
  Al Pazar - 28 Mars 2015 - Pjesa 2 31:33
  by toni
  179 views
  Portokalli 23 Nentor 2014 Pjesa 3 26:10
  by toni
  1,129 views
  Dafina Zeqiri - TIME OUT 04:11
  by Christina
  1,328 views
  Fiks Fare, 31 Dhjetor 2012, Pjesa 2 - Investigative Satirical Show 11:56
  by newmusic
  11,701 views