Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Kole Oroshi - Tirana-Prishtina-Shkupi (audio) 2013
  uploaded by Augustina 2 years ago
  Kole Oroshi - Tirana-Prishtina-Shkupi (audio) 2013

  Facebook comments

  Suggestions

  Leke Dedvukaj - asht nji bilbil 03:18
  by toni
  200 views
  Al Pazar 15 Nentor 2014 pjesa 1 32:37
  by toni
  850 views
  Leke Dedvukaj-Pa ty zemer nuk jetohet 03:53
  by Radioshqip
  1,993 views
  Leke Dedvukaj - syrin rrush i zi 02:53
  by Radioshqip
  681 views
  Valbona Spahiu - Fluturojm edhe shkojm ne hava LIVE 2013 02:55
  by Francesca
  413 views
  Al Pazar - 28 Mars 2015 - Pjesa 4 16:20
  by toni
  115 views
  Portokalli 26 Tetor 2014 pjesa 3 31:00
  by toni
  1,444 views
  Meda  Larg Syve Larg Zemres 03:06
  by EMRACOMOfficial
  652 views
  Dhurata Dora ft. Young Zerka - Roll (Official Video HD) 03:21
  by MusicalTV
  1,563 views
  Al Pazar 1 Nentor 2014 Pjesa 4 19:11
  by toni
  865 views