Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
DJAL_PELIVAN By DJAL_PELIVAN
August 12, 2012

Bes Kallaku - Eminem i Katunareve (Official Video HD)

 • 1,748views
  0 likes, 0 dislikes
  I Like
  Don't Like

  *Lini Komentin tuaj*

 • Klipet e fundit
 • Videos from DJAL_PELIVAN
 • Chato Live
 • Embed Code