Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Elvana Gjata Ft Mc Kresha - 1990
  uploaded by toni 2 years ago
  Elvana Gjata Ft Mc Kresha - 1990

  Facebook comments

  Suggestions

  Labinot Tahiri LABI ’mesazhin në telefon’ (2) 09:30
  by TVZICO
  348 views
  CIMA RRASJA VLLAUT NE GJERMANI 57:02
  by Albertina
  1,311 views
  Gezuar 2013 me Cimen - Cima flen ne Kolic(Official Video 2013) 04:39
  by ArtSkillOfficial
  1,138 views
  Sinan Hoxha rina rina ti 03:60
  by Tironsja
  1,981 views
  Greta Koci  -Njehere Po, njehere Jo - 03:15
  by newmusic
  174 views
  Tafti Bafti - Pjesa e 5-te 06:49
  by humoristi
  391 views
  Kida - M’ke Rrejt 03:48
  by newmusic
  31 views
  Al Pazar - 9 Shkurt 2013 Pj.4 - Vizion Plus - Show 22:39
  by Radioshqip
  3,818 views
  Andrea Nicaj-Potpuri 05:48
  by LindaDula
  1,514 views
  MC Dogg ft ENE (Street Doggs) -Time 4 Hip Hop (Doggs Records) 03:15
  by Radioshqip
  544 views