Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Mentor Kurtishi - KAM KUJTU SE JE LULE (Official Video)
  uploaded by EMRACOMOfficial 2 years ago
  https://www.facebook.com/pages/Emra-Com.

  Facebook comments

  Suggestions

  Apartamenti 2XL 26 Tetor 2014 pjesa 2 23:18
  by toni
  794 views
  Kombinati- episodi 11 ( Sezoni I ) 37:33
  by toni
  56 views
  Adi Harizi - Cokollata me lajthi 03:21
  by newmusic
  479 views
  Portokalli 24 Maj 2015 Pjesa 4 37:00
  by toni
  35 views
  Portokalli 24 Maj 2015 Pjesa 3 29:00
  by toni
  61 views
  Sabina Dana - Mangav Mangav (Official Video HD) 03:26
  by newmusic
  595 views
  Mihrije Braha - Eja 03:58
  by bler007
  474 views
  ENDRI & STEFI - MAMEN TI MOS E GENJE (Kenga Magjike 2014) 03:45
  by Sabina
  791 views
  Mixha Bibe & Rrahim Struja 02:36
  by Sabina
  359 views