Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Al Pazar - 19 Tetor 2013 - Pjesa 1
  uploaded by arushe 2 years ago
  Al Pazar - 19 Tetor 2013 - Pjesa 1

  Facebook comments

  Suggestions

  Nerxhivane Idrizi-Jete e shkrete 03:15
  by toni
  295 views
  Sinan Hoxha & Ermal Fejzullahu - Hajredin Pasha 04:18
  by fatjon
  383 views
  Portokalli 26 Prill 2015 Pjesa 1 15:00
  by toni
  645 views
  Polifest 2003 Arita Deva Lajme lajme 03:02
  by joni-vl
  369 views
  Portokalli 14 Prill 2013 Pjesa 3 27:33
  by toni
  1,793 views
  Al Pazar - 25 Prill 2015 - Pjesa 1 38:01
  by toni
  364 views
  Portokalli 26 Prill 2015 Pjesa 3 33:00
  by toni
  611 views
  Sofra Shkodrane 2015 - Pjesa e 8-te 09:52
  by humoristi
  238 views
  Nexhip Dida - Luma zemra e Shqiptaris (Official Video HD) 03:37
  by newmusic
  10 views