Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Genta Ismajli - S`Dua T`jem e Tjeter Kujt (Audio)
  uploaded by Sabina 2 years ago
  Genta Ismajli - S`Dua T`jem e Tjeter Kujt (Audio)

  Facebook comments

  Suggestions

  Al Pazar - 18 Prill 2015 - Pjesa 2 26:55
  by toni
  164 views
  Tuna, Meda, Geti - Diten ta boj Nate.mp4 (Official Video) 03:34
  by EMRACOMOfficial
  808 views
  Shpat Kasapi - Kam lot në sy 02:20
  by toni
  1,333 views
  Zena Aliu - Je ne zemer (Official Video HD) 03:50
  by newmusic
  124 views
  Big Brother Albania 8 18 Prill 2015 Pjesa 5 30:00
  by TOP-CHANNEL
  140 views
  Big Brother Albania 8 18 Prill 2015 Pjesa 2 44:00
  by TOP-CHANNEL
  140 views
  Remi & Sevdalitë - Dasmën kush e nisi - ÇELESI MUZIKOR 4 06:26
  by TVZICO
  660 views
  Dasma Shqiptare Genti & Silva KLIPI HD 03:47
  by MusicalTV
  22 views