Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Viki - Kush na ndau
  uploaded by Albertina 2 years ago
  Viki - Kush na ndau

  Facebook comments

  Suggestions

  Portokalli 24 Maj 2015 Pjesa 2 24:00
  by toni
  851 views
  Zone e lire - Doktori erdhi, Sali Berisha pj.2 (14 qershor 2013) 01:35:41
  by joni-vl
  741 views
  Cima Dreni Kungji Fiza 2013-Lugati n’orman (Official Video 2013) 02:40
  by ArtSkillOfficial
  361 views
  Tring Histori |Betejat|Promo 00:36
  by TringDigitalTV
  694 views
  Azem Gashi - Ose merre ose lere (Official Video HD) 03:46
  by newmusic
  255 views
  Portokalli 14 Prill 2013 Pjesa 2 30:42
  by toni
  2,199 views
  Portokalli, 1 Prill 2012 - Nje det me info (Per vidioklipin tim falenderoj mamin) 04:28
  by Radioshqip
  751 views
  Portokalli 2 Qershor 2013 (Best Portokalli) Pjesa 2 06:58
  by toni
  3,265 views
  Ndue Shytani & Fran Kodra - Çika e Dukagjinit 03:37
  by Christina
  540 views
  Rruget e jetes Pjesa 6 19:58
  by anhthoai
  1,114 views