Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Meda - Je Martu
  uploaded by joni-vl 1 year ago
  Meda - Je Martu

  Facebook comments

  Suggestions

  Al Pazar - 28 Mars 2015 - Pjesa 2 31:33
  by toni
  287 views
  Istref Zaraj  kokrat e qershis 03:45
  by toni
  562 views
  Portokalli 1 dhjetor 2013 Pjesa 1 27:18
  by toni
  3,534 views
  Fatmir Miroci & Xhavit Hykosmoni  Bashkim Idrizi Eurolindi & ETC 04:33
  by newmusic
  72 views
  Kole Oroshi - S’kan qka me na ba (Official Video) HD 03:48
  by newmusic
  4 views
  Meti - Love (Official Video HD) 03:33
  by newmusic
  152 views
  Ilir Nurka - Neno xhani se c’me gjeti (Musical-Fest) 03:35
  by MusicalTV
  320 views
  ANJEZA SHAHINI - Imazhi yt 03:00
  by Sabina
  658 views
  Portokalli 29 Mars 2015 Pjesa 1 28:19
  by toni
  298 views