Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Portokalli 2 Qershor 2013 (Best Portokalli) Pjesa 2
  uploaded by toni 2 years ago
  Portokalli 2 Qershor 2013 (Best Portokalli) Pjesa 2

  Facebook comments

  Suggestions

  Portokalli, 1 Prill 2012 - Nje det me info (Per vidioklipin tim falenderoj mamin) 04:28
  by Radioshqip
  749 views
  Ndue Shytani & Fran Kodra - Çika e Dukagjinit 03:37
  by Christina
  540 views
  Rruget e jetes Pjesa 6 19:58
  by anhthoai
  1,114 views
  Besmiri & Linda & Xoni - Gezuar 2014 06:19
  by Tironsja
  837 views
  06 Blero - U Took My Love 03:35
  by BleroOfficial
  553 views
  Muharrem Ahmeti - Ci kalova rruges sate 03:54
  by SuperStarAlbania
  591 views
  BigBrother Albania 8 23 Maj 2015 Pjesa 2 30:00
  by TOP-CHANNEL
  266 views
  Rati & Zajmina - Zarfe trëndafilash (Official Video HD) 04:42
  by newmusic
  594 views
  GJERGJ KACINARI -- CASH ( KENGA MAGJIKE 2013 ) 03:07
  by arushe
  642 views
  Gjovalin Prroni - Lamtumire e dashur (Official Song) 03:15
  by RobertoMc
  357 views