Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Dule Malindi - Pyesin zogjte e malit (Official Video HD)
  uploaded by newmusic 1 year ago
  Dule Malindi - Pyesin zogjte e malit (Official Video HD)

  Facebook comments

  Suggestions

  Mentor Kurtishi - Moj katile 03:26
  by Albertina
  396 views
  Rruget e jetes Pjesa 4 10:00
  by anhthoai
  378 views
  Ilir Nurka - Neno xhani se c’me gjeti (Musical-Fest) 03:35
  by MusicalTV
  318 views
  Skandali, shqiptari denohet ne Greqi 01:34
  by Radioshqip
  1,017 views
  Al Pazar 16 Mars 2013 Pj 2 19:26
  by toni
  927 views
  Samanta Karavella - Larg 03:26
  by Radioshqip
  1,503 views
  Apartamenti 2xl - Laciani (06.04.2014) 07:45
  by toni
  267 views
  Bashkim Spahiu  Taksim Tallava 2013 02:12
  by LindaDula
  313 views
  Zone e lire - Pacolli; Shqiptari më i pasur në botë! (1 nentor 2013) 31:34
  by joni-vl
  449 views