Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • ELI FARA & GRUPI MANGAVATU - ROMALE ( KENGA MAGJIKE 2012 )
  uploaded by erti 3 years ago
  ELI FARA & GRUPI MANGAVATU - ROMALE ( KENGA MAGJIKE 2012 )

  Facebook comments

  Suggestions

  BigBrother Albania 8 23 Maj 2015 Pjesa 4 22:00
  by TOP-CHANNEL
  165 views
  BigBrother Albania 8 23 Maj 2015 Pjesa 5 36:00
  by TOP-CHANNEL
  236 views
  Gazza - Vec me ty (Official Video HD) 03:29
  by newmusic
  51 views
  KOBRA - Kolona (Official Video HD) 03:32
  by newmusic
  52 views
  Mimoza Shkodra - Ki me ni (Official Video HD) 03:23
  by newmusic
  112 views
  RYVA - Dalim Sonte ft.TARABUKA band & Dj STAR - GENCI 02:37
  by newmusic
  74 views
  Seven Saraqi ft. Noizy - Lej Foret 03:08
  by newmusic
  73 views
  Vesa Smolica - Veç na 03:25
  by newmusic
  50 views
  Kombinati- episodi 11 ( Sezoni I ) 37:33
  by toni
  90 views
  Portokalli 24 Maj 2015 Pjesa 1 29:00
  by toni
  1,194 views