Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Al Pazar - 1 Janar 2013 Pj.2 - Vizion Plus - Show
  uploaded by alpazar 2 years ago
  www.vizionplus.tv www.facebook.com Show i perjavshem i humorit ne Vizion Plus. Nen drejtimin e...

  Facebook comments

  Suggestions

  GEZUAR ME G5 [PJESA 2] 38:16
  by Albertina
  679 views
  GAPI - Rralle e shpesh (Official Video HD) 03:41
  by newmusic
  26 views
  Portokalli 31 Dhjetor 2013 Pjesa 5 28:10
  by toni
  1,078 views
  Vida Kunora - Hajde nuse reja jeme(Sofra e Shqipes 2014) 04:22
  by Alberta26
  585 views
  Rizvan Sinani&Adnan Aliu- Ezgi 02:24
  by Tironsja
  226 views
  Hajro Ceka & Dijana Vajushi ’hajde djale’ 03:39
  by TVZICO
  620 views
  Sofra Shkodrane 2015 - Pjesa e 8-te 09:52
  by humoristi
  231 views
  Al Pazar - 30 Mars 2013 Pjesa 1 36:23
  by toni
  926 views
  Defri Dervishi ft. Xhoi - Dashuro me Zemer 03:32
  by newmusic
  1,128 views