Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Mimoza Abedini - Hajde-hajde nuse
  uploaded by Radioshqip 2 years ago
  Mimoza Abedini - Hajde-hajde nuse

  çjan kto lodra dhe kto dajre qe po bijen pa...

  Facebook comments

  Suggestions

  Afërdita Demaku  Potpuri popullore 06:21
  by MusicalTV
  228 views
  Arta Bajrami Llake llake Xhirimet e Produksionit Ximi Gezuar 2015 08:54
  by MusicalTV
  187 views
  Dren Kurumlia humor part 2 02:54
  by ArtSkillOfficial
  308 views
  Delikatese - Episodi 2//Sezoni 1//Torta me forma festive per Vitin e Ri 19:59
  by TringDigitalTV
  615 views
  Cima,Leci-Nusja e Diaspores - hyrja dhandërr 08:31
  by ArtSkillOfficial
  1,210 views
  Apartamenti 2xl - Funerali i Seos (16.03.2014) 11:58
  by toni
  230 views
  Antigona Sejdiu Ku ishe 03:50
  by Sabina
  208 views
  Zone e lire - Dr.Flori per klipin e ri "Zemerthyer" (24 maj 2013) 56:12
  by joni-vl
  432 views