Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Sala Bekteshi - Nuse në gurbet
  uploaded by Ermelinda 2 years ago
  Sala Bekteshi - Nuse në gurbet

  Facebook comments

  Suggestions

  besnik cinari ne Amerike 07:43
  by VictoriaC
  573 views
  Nora Istrefi - Sje my lifestyle 03:14
  by newmusic
  481 views
  Portokalli 22 Mars 2015 Pjesa 2 33:19
  by toni
  1,155 views
  Nertila Selmanaj & Arjan Zika - U falem dashurise (Official Video HD) 04:37
  by newmusic
  3,781 views
  Milaim Mezini & Skender Shabani - Qysh ta lypsh (Official Video HD) 04:41
  by newmusic
  88 views
  Vjollca Luka-Potpuri shkodrane ( Official video) 10:19
  by Tironsja
  543 views
  Da.kiLLa - M’thirrin kiLLa (Official Video HD) 03:27
  by newmusic
  116 views
  - Dhimbje dhe vuajtje per ty - 04:15
  by Radioshqip
  721 views