Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • TINGULLI TRENT - PO T’SHOH PERMAS
  uploaded by PrincessG 2 years ago
  TINGULLI TRENT - PO T’SHOH PERMAS

  Facebook comments

  Suggestions

  Al Pazar 22 Nentor 2014 Pjesa 4 15:03
  by toni
  1,371 views
  Anxhela Peristeri - Femer Mediatike (Official Video HD) 03:42
  by newmusic
  287 views
  ALEX - KRISTAL (Kenga Magjike 2014) 03:41
  by ilirjana
  139 views
  Alida ft. Ingrit Gjoni & Xhero - Besame (Official Video HD) 03:40
  by newmusic
  215 views
  Xhensila - Edhe 1 here 03:43
  by Radioshqip
  1,421 views
  Zone e lire - Joni Peci & Supermodel of Albania 2013 (11 tetor 2013) 24:17
  by toni
  913 views
  Eli Malaj-Arben Dema - Ban dasem Shkodrani(Official video Full HD) 04:21
  by toni
  1,034 views
  Al Pazar - 18 Prill 2015 - Pjesa 4 13:18
  by toni
  153 views
  Portokalli 5 Prill 2015 Pjesa 4 26:50
  by toni
  973 views