Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Zanfina ft Noizy - Po Sikur (Official Video HD) THE LEADER
  uploaded by Radioshqip 2 years ago
  Zanfina ft Noizy - Po Sikur (Official Video HD) THE LEADER

  Facebook comments

  Suggestions

  Fadil Hasa - 2 Skece - Estrada e Durresit 07:57
  by humoristi
  726 views
  Cima, Fiza, Kungji - Bari Qethet nuk kositet 02:35
  by ArtSkillOfficial
  743 views
  Portokalli 5 Tetor 2014 pjesa 1 33:10
  by toni
  3,459 views
  Apartamenti 2xl 12 Tetor 2014 Pjesa 1 30:49
  by toni
  1,111 views
  Ardjan Jaku-Kenge per deshmorin Veli Tela 05:57
  by newmusic
  339 views
  BigBrother Albania 8 23 Maj 2015 Pjesa 5 36:00
  by TOP-CHANNEL
  79 views
  Elizabeta Marku - Moj Lulije 03:43
  by newmusic
  1,620 views
  Big Brother Albania 7, 16 Maj 2014 Pjesa 2 27:08
  by TOP-CHANNEL
  1,038 views
  Meda- Pa fat 03:38
  by EMRACOMOfficial
  972 views
  Nysret Muqiqi - Me i bukuri gabim 03:29
  by newmusic
  1,128 views