Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Lazgushi & Emine Toska ,,Parodi,, Eurolindi & ETC
  uploaded by toni 3 years ago
  Me i miri me me te Miret’’ Eurolindi & ETC
  Producent: Bujar Avdimetaj

  Facebook comments

  Suggestions

  Altin Sulku - Ne gjakun tim jeton (Official Video HD) 03:16
  Noizy - Komplet Ca Kam Fol 05:21
  by newmusic
  594 views
  Stine - Nese Vjen (Official Video) 03:47
  by newmusic
  363 views
  Shyhrete Behluli - Sa mas dore më ke lanë (Official Audio 2014) 04:01
  New House Music 2011 2012 Club Mix (dj PeeTee) 56:29
  by balcanmusic
  1,913 views
  Gjeniu i vogel - Rigersa - And I’m telling you (nata 12) 03:27
  01 Havushja & Andrini - Vlla e moter 03:36
  by MusicalTV
  18 views
  Anjeza Branka - NIZMA (Coming Soon) 00:27
  by newmusic
  489 views
  XHOI & GENT BEJKO - Sa e shite zemren 03:27
  Xum Dallxhiu 01:44
  by Sabina
  82 views