Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Dhurata a.k.a Dora - I like dat
  uploaded by Sabina 2 years ago
  Dhurata a.k.a Dora - I like dat

  Facebook comments

  Suggestions

  Mos E Beso Po Deshe - Motori i bere vet - Koleksionisti i ciftelive - Vizion Plus 18:12
  by Vizion-Plus
  496 views
  Silva Gunbardhi - Djemte e Vlores 03:26
  by Radioshqip
  2,245 views
  Albulena Ukaj - Injorant (Official Video HD) 04:18
  by Tironsja
  990 views
  Nazife Bunjaku ft. Zef Beka - Potpuri 2 06:25
  by newmusic
  1,585 views
  Met - Sa e ke numrin (Official Video HD) 02:57
  by arushe
  1,365 views
  Dani - Jeta pa ty 04:35
  by Radioshqip
  695 views
  Al Pazar - 23 Maj 2015 - Pjesa 2 29:58
  by toni
  89 views
  Enkelejda Qesku - Femer si une ske me gjet 02:42
  by Radioshqip
  971 views
  Viola - Larg njëri tjetrit 03:33
  by toni
  711 views
  Xhide Morina  N’kajde defit 03:35
  by MiStReCi-ShKoDrAn
  365 views