Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Kombinati: episodi 9 (Sezoni I)
  uploaded by Sabina 2 years ago
  Kombinati: episodi 9 (Sezoni I)

  Facebook comments

  Suggestions

  Portokalli 7 Dhjetor 2014 Pjesa 1 25:00
  by toni
  785 views
  Al Pazar 25 Tetor 2014 Pjesa 3 25:30
  by toni
  1,443 views
  GT - Dalloj (Official Video HD) 03:26
  by balcanmusic
  486 views
  Taksisti - 25 Dirigjenti me Mehdi Malkaj 11:19
  by albiteri
  382 views
  Cima,Leci Dulla = Rozana nusja e Haxhi Babes 04:32
  by humoristi
  380 views
  STINE FT GB MC & RUDI CAT - TI JE ENGJELL ( KENGA MAGJIKE 2012 ) 03:18
  by erti
  6,632 views
  KEEPMAN - SI TE TI (OFFICIAL VIDEO) 03:46
  by ilirjana
  101 views
  Portokalli, 4 Mars 2012 - Editoriali (Pazaret me Greqine, Saliu shan Portokalline) 02:16
  by Radioshqip
  803 views
  MEDA, ISMET BEXHETI , SHQIPE ABAZI , VJOLLCA HAXHIU - Pse m’banne merak (Official Video) 01:32
  by EMRACOMOfficial
  305 views
  Gentrit Sfishta - Gezuar 2014 03:21
  by MusicalTV
  331 views