Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Mimoza Paraveli - Ja korcare ja hic fare (Official Video HD)
  uploaded by StudioBalaTR 2 years ago
  Mimoza Paraveli - Ja korcare ja hic fare (Official Video HD)

  Facebook comments

  Suggestions

  Portokalli 29 Mars 2015 Pjesa 3 26:20
  by toni
  234 views
  Portokalli 29 Mars 2015 Pjesa 1 28:19
  by toni
  299 views
  Portokalli 29 Mars 2015 Pjesa 2 30:10
  by toni
  270 views
  Mehdi Berisha  Gjyshi moti m’ka pas Thanë Eurolindi & ETC) 04:02
  by ilirjana
  327 views
  Gramoz Tomorri - Ah moj nëna ime (Musical-Fest) 03:43
  by MusicalTV
  308 views
  Klevi ABG’s ft. Koli, G Evil, Rudi & Matias - Cash Money (Official Video HD) 03:06
  by newmusic
  164 views
  Albana Mesuli  Miljona vjet HD 03:44
  by Universe
  1,003 views
  Fadil Riza - Se meritova (Official Song) 04:20
  by Sabina
  318 views
  Portokalli 21 Prill 2013 Pjesa 1 51:40
  by toni
  1,279 views
  Al Pazar - 28 Mars 2015 - Pjesa 2 31:33
  by toni
  291 views