Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Vaxi ft Betimi - Kopilica (Official Video)
  uploaded by KatrinaGr 2 years ago
  Vaxi ft Betimi - Kopilica (Official Video)

  Facebook comments

  Suggestions

  XX-Busy - Mberriti Koha HD 2013 02:39
  by toni
  338 views
  Shkenda Dubova & Shemi iliret - Nuk shikohen vitet ne dashni (Official Video HD) 03:60
  by newmusic
  8 views
  Noizy ft. OverLord & NiiL-B - 3 Fletshat (Official Lyric Video- MIXTAPE) 04:14
  by toni
  2,014 views
  Mira Janji - In the summer 04:11
  by newmusic
  9 views
  Shpetim Logu - Potpuri Shkodrane 2011 - Sofra Shkodrane 2011 11:42
  by humoristi
  617 views
  Dani,,Ndoshta je penduar 04:22
  by Radioshqip
  1,010 views
  Daim Lala  Ooo Lale Lale 3 03:32
  by MusicalTV
  157 views
  Arlo - Perjetesisht me Ty. . . 03:34
  by Radioshqip
  1,218 views
  Big G - Te kujtoj 02:55
  by TOP-CHANNEL
  311 views