Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • SHAQIR CERVADIKU - Dasma n’mergim
  uploaded by Sabina 2 years ago
  SHAQIR CERVADIKU - Dasma n’mergim

  Facebook comments

  Suggestions

  Portokalli 29 Mars 2015 Pjesa 4 14:40
  by toni
  86 views
  Portokalli, 1 Prill 2012 - Menaxheri Nasi Thellenxa (Lili was here) 10:01
  by Radioshqip
  1,304 views
  Dr.Flori ft. Fabi - Jam ti 03:41
  by newmusic
  1,058 views
  Flaka e maleve Pj1  [ekskluzivisht ne HD] 56:02
  by humoristi
  572 views
  Shkumbin Ismaili - A me ke thene ti vete 03:13
  by erik
  1,621 views
  VALON SHEHU FT JORIDA - MOS SHKO 04:20
  by newmusic
  698 views
  Dava Gjergji - Prin flamuri n’Shqiptari 04:00
  by Tironsja
  1,651 views
  Adelina Berisha - Kompliment (Official Video) 03:50
  by AdelinaBerishaMusic
  330 views
  Al Pazar - 28 Mars 2015 - Pjesa 1 35:53
  by toni
  335 views
  2TON - Koncerti ne Bazel - CH 02:20
  by MusicalTV
  175 views