Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Meda - Te ka lali shpirt
  uploaded by joni-vl 2 years ago
  Meda - Te ka lali shpirt

  Facebook comments

  Suggestions

  Albatrit Muqiqi - Boll (Official Video) 03:03
  by erti
  5,979 views
  Era Istrefi - Mani Per Money (Official Video) 03:23
  by Sabina
  2,675 views
  Shyhrete Behluli-Te kam mik e me ke mike 03:38
  by toni
  1,404 views
  Al Pazar - 23 Maj 2015 - Pjesa 3 22:21
  by toni
  227 views
  Kerkon Direkshen si te shkojm ne TR :P 02:58
  by Radioshqip
  1,126 views
  Portokalli 24 Maj 2015 Pjesa 4 37:00
  by toni
  565 views
  Portokalli 24 Maj 2015 Pjesa 2 24:00
  by toni
  645 views
  Portokalli Show Shqiptare - Episode 2 01:50:19
  by Radioshqip
  1,180 views