Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Leonora Jakupi - Se ndaloj (Official Video HD)
  uploaded by Christina 2 years ago
  Leonora Jakupi - Se ndaloj (Official Video HD)

  Facebook comments

  Suggestions

  Portokalli 10 Nentor 2013 Pjesa 2 31:18
  by toni
  1,222 views
  Dava Gjergji - Autoktona Shqiptaria (Official Video HD) 03:33
  by newmusic
  841 views
  Emracom // Katundare dhe Sheherli - Episodi X2 (Official) 01:13:11
  by EMRACOMOfficial
  495 views
  Al Pazar - 5 Tetor 2013 - Pjesa 3 21:40
  by toni
  770 views
  Arjan Korkaj - Me jep doren per unaze (Official Video HD) 04:40
  by zcoba
  1,881 views
  Dr.Flori ft. Fabi - Jam ti 03:41
  by newmusic
  1,214 views
  Ergys Shahu - Doja Doja (Official Video HD) 03:03
  by newmusic
  394 views
  Grand Hotel 2xl - Syriu ne kamera (13.05.2015) 07:28
  by toni
  21 views
  Qumili Ami 20 euro 06:44
  by Tironsja
  419 views