Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Altin Ranxha - Te dua te dua (Official Video HD)
  uploaded by Tironsja 2 years ago
  Altin Ranxha - Te dua te dua (Official Video HD)

  Facebook comments

  Suggestions

  Portokalli 24 Maj 2015 Pjesa 4 37:00
  by toni
  726 views
  Zana Vllasolli Kompromis 03:01
  by arushe
  657 views
  Kombinati- episodi 12 ( Sezoni I ) 34:47
  by newmusic
  100 views
  Arben Delaj - Me fal o zot 02:54
  by Radioshqip
  304 views
  Portokalli 24 Maj 2015 Pjesa 1 29:00
  by toni
  1,556 views
  Hafir Mziu - Te ura e vjeter 03:43
  by newmusic
  260 views
  Mejreme Kurti -Këngë Dasmash 03:48
  by Valentina
  268 views