Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Anastasia By Anastasia
December 28, 2013

Eli G ft. Rati & 52oni - Bela (Official Video HD)

 • 10,548views
  0 likes, 0 dislikes
  I Like
  Don't Like

  *Lini Komentin tuaj*

 • Klipet e fundit
 • Videos from Anastasia
 • Chato Live
 • Embed Code