Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Adriatik Asllani - Kenge Dasmash 2013
  uploaded by fatjon 2 years ago
  Adriatik Asllani - Kenge Dasmash 2013

  Facebook comments

  Suggestions

  Flori Cocaj - Vajze Hasjane (Official Video HD) 04:42
  by newmusic
  118 views
  Leonora Jakupi - Se ndaloj (Official Video HD) 03:31
  by Christina
  1,805 views
  Nora Istrefi - Intervista 60 sekonda Prive Klan Kosova 01:21
  by NoraIstrefiOfficial
  1,669 views
  Al Pazar 29 Qershor 2013 Pjesa 2 34:10
  by toni
  1,658 views
  Polifest 2003 Nazmije Selimi Basket 03:11
  by joni-vl
  1,044 views
  Vasili & Klarisa - Mu dogj zemra 04:39
  by toni
  434 views
  Vaxi ft Betimi - Kopilica (Official Video) 03:02
  by KatrinaGr
  891 views
  XX-Busy - Mberriti Koha HD 2013 02:39
  by toni
  338 views
  Shkenda Dubova & Shemi iliret - Nuk shikohen vitet ne dashni (Official Video HD) 03:60
  by newmusic
  8 views
  Noizy ft. OverLord & NiiL-B - 3 Fletshat (Official Lyric Video- MIXTAPE) 04:14
  by toni
  2,014 views