Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Ges Syla Ft 52oni & Klodian Kodra---- Lelia 2013 (chipmunks version)
  uploaded by Radioshqip 2 years ago
  Ges Syla Ft 52oni & Klodian Kodra---- Lelia 2013 (chipmunks version)

  Facebook comments

  Suggestions

  Gold Ag & Hysni Klinaku - Pushka e Lirisë 04:29
  by newmusic
  196 views
  Arta Osmani - Block e ke (Official Video HD) 03:50
  by newmusic
  345 views
  Portokalli 2 Qershor 2013 (Best Portokalli) Pjesa 3 32:08
  by toni
  3,013 views
  6 Dite pa Ermalin (14) - Intervista Vedat Bajrami 20:48
  by humoristi
  763 views
  Portokalli 29 Mars 2015 Pjesa 1 28:19
  by toni
  106 views
  Al Pazar - 18 Tetor 2014 - Pjesa 4 11:47
  by toni
  736 views
  Portokalli 29 Mars 2015 Pjesa 4 14:40
  by toni
  42 views
  Sabiani ft. Kristo & Elijah William - Ti shpreso (Official Lyrics Video) 03:19
  by Tironsja
  651 views
  Al Pazar - 28 Mars 2015 - Pjesa 4 16:20
  by toni
  184 views
  Natasha Qemalja ft Mr Elvis & Endri - Lajka shum po m’bon 03:35
  by newmusic
  658 views