Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
NoraIstrefiOfficial By NoraIstrefiOfficial
April 10, 2013

Nora Istrefi - Nora nuk o njisoj (Official Video)

 • 526views
  0 likes, 0 dislikes
  I Like
  Don't Like

  *Lini Komentin tuaj*

 • Klipet e fundit
 • Videos from NoraIstrefiO...
 • Chato Live
 • Embed Code