Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Muharrem Ahmeti Tallava 2013
  uploaded by LindaDula 2 years ago
  Muharrem Ahmeti Tallava 2013

  Facebook comments

  Suggestions

  Al Pazar - 21 Mars 2015 - Pjesa 3 30:23
  by toni
  469 views
  BigBrother Albania 8 16 Maj 2015 Pjesa 7 24:00
  by TOP-CHANNEL
  171 views
  BigBrother Albania 8 16 Maj 2015 Pjesa 2 36:00
  by TOP-CHANNEL
  148 views
  Çartani - 1 SMS 04:07
  by Tironsja
  1,872 views
  Eneda Tarifa - Zeri Im (Official HD Cd-rip) 03:44
  by balcanmusic
  3,660 views
  Portokalli 15 Dhjetor 2013 Pjesa 1 24:32
  by toni
  2,428 views
  MEDA, ISMET BEXHETI , SHQIPE ABAZI , VJOLLCA HAXHIU - Oj Lulja e blinit (Official Video) 03:30
  by EMRACOMOfficial
  854 views
  Al Pazar - 2 Maj 2015 - Pjesa 2 29:48
  by toni
  271 views
  Gëzuar me Cimën 2014 - UNE MA I FORTI 02:01
  by humoristi
  256 views