Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Rozana Radi - O sa mire me ken shqiptar
  uploaded by newmusic 3 years ago
  Rozana Radi - O sa mire me ken shqiptar

  Orkestrimi: A. Hila
  Video by: Max...

  Facebook comments

  Suggestions

  Portokalli 26 Tetor 2014 pjesa 3 31:00
  by toni
  1,468 views
  Era Istrefi  13 Me Tekst ( Lyrics ) 03:59
  by ilirjana
  224 views
  Nora Istrefi - Nora nuk o njisoj (Official Video) 03:03
  by NoraIstrefiOfficial
  384 views
  Living Bar - Episodi 2//Sezoni 1//Koktele per Krishtlindje 15:36
  by TringDigitalTV
  646 views
  G. Salaj-Mora çiften & B. Spahja-30 dite ka Ramazani 05:27
  by Tironsja
  278 views
  Emisioni Vikendi RTK 5 - Udhetimi neper kohe (1974 1994 2014) 07:03
  by Radioshqip
  2,289 views
  Al Pazar - 28 Shkurt 2015 - Pjesa 4 14:33
  by toni
  500 views
  Klevi ABG’s ft. Mandi - E imja (Official Video HD) 03:06
  by EmmanuelW
  105 views
  Shyhrete Behluli & Remzie Osmani & Motrat Mustafa - Moj Kunata 03:26
  by Tironsja
  577 views
  Zone e lire 29.11.2013 Pjesa 2 31:29
  by joni-vl
  1,124 views