Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Veli Sahiti TRIX - Bjondina ime (Official Video HD)
  uploaded by balcanmusic 2 years ago
  Veli Sahiti TRIX - Bjondina ime (Official Video HD)

  Facebook comments

  Suggestions

  Malsori - Fjalë e vetëm fjalë 03:44
  by Sabina
  1,780 views
  Shpresa Gojani - S’eshte problemi im 03:56
  by Radioshqip
  605 views
  Donika Ndreca - Nje rrebesh me shi (Official video) 04:08
  by newmusic
  171 views
  Motrat Mustafa - Defat mos t’pushojnë 03:30
  by joni-vl
  656 views
  Portokalli 3.11.2013 pjesa 3 34:03
  by Ada.Ada
  980 views
  Suad Shaptafa & Gr.Trio - 3 - Moj qershi 03:41
  by newmusic
  187 views
  Al Pazar - 23 Maj 2015 - Pjesa 2 29:58
  by toni
  313 views
  Grupi I kenges qytetare Fierake - Ma kishe shtepine (Official Video HD) 05:23
  by MusicalTV
  228 views
  Nora ft. Zzap & Chriss , Bim Bimma - Gangsta (Official Video) 04:19
  by NoraIstrefiOfficial
  886 views