Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Selim Paja - Djali yne po djeg shamine
  uploaded by newmusic 2 years ago
  Selim Paja - Djali yne po djeg shamine

  Facebook comments

  Suggestions

  Eni Koci -Ty te kam 03:38
  by toni
  1,031 views
  Humor-Zyra per 8 Mars 10 04:46
  by arushe
  1,920 views
  6 Dite pa Ermalin (21) - Stendup Universitetet 09:18
  by humoristi
  305 views
  Al Pazar - 25 Prill 2015 - Pjesa 1 38:01
  by toni
  92 views
  Al Pazar - 18 Prill 2015 - Pjesa 3 24:42
  by toni
  92 views
  AL Pazar 28 Shkurt 2015 Pjesa 2 24:22
  by toni
  1,189 views
  Gezuar 2013 me Cimen - Dreqi ne Qeveri (Official Video 2013) 03:22
  by ArtSkillOfficial
  350 views
  Al Pazar - 25 Prill 2015 - Pjesa 2 29:43
  by toni
  50 views
  Apartamenti 2XL 19 Tetor 2014 Pjesa 2 17:13
  by toni
  960 views