Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • CIMA RRASJA VLLAUT NE GJERMANI
  uploaded by Albertina 2 years ago
  CIMA RRASJA VLLAUT NE GJERMANI

  Facebook comments

  Suggestions

  Gezuar 2013 me Cimen - Cima flen ne Kolic(Official Video 2013) 04:39
  by ArtSkillOfficial
  1,138 views
  Portokalli 8 Mars 2015 Pjesa 2 24:00
  by toni
  867 views
  Sinan Hoxha rina rina ti 03:60
  by Tironsja
  1,981 views
  Al Pazar - 28 Mars 2015 - Pjesa 4 16:20
  by toni
  210 views
  Greta Koci  -Njehere Po, njehere Jo - 03:15
  by newmusic
  174 views
  Noizy ft. OverLord & NiiL-B - 3 Fletshat (Official Lyric Video- MIXTAPE) 04:14
  by toni
  1,857 views
  Al Pazar 21 Shkurt 2015 Pjesa 3 27:60
  by toni
  839 views
  Portokalli 29 Mars 2015 Pjesa 1 28:19
  by toni
  245 views
  Al Pazar - 28 Mars 2015 - Pjesa 3 16:49
  by toni
  236 views
  Tafti Bafti - Pjesa e 5-te 06:49
  by humoristi
  391 views