Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Fanushe Ahmeti - Jem ushtar te Dukagjinit
  uploaded by newmusic 3 years ago
  Fanushe Ahmeti - Jem ushtar te Dukagjinit,

  Facebook comments

  Suggestions

  Zone e lire - Aktualiteti politik i javes sipas Ilir Metes, Pj 1! (31 janar 2014) 29:43
  by VictoriaC
  355 views
  Komedia Zgjidh e merr, o vajzen o komunen nga estrada e Shkodres pjesa 5 15:14
  by humoristi
  342 views
  Ismet Peja & Labinot Rexha - Robi plaket kur don vet 05:29
  by arushe
  153 views
  Al Pazar - 7 Shkurt 2015 - Pjesa 4 13:13
  by toni
  557 views
  Al Pazar - 25 Prill 2015 - Pjesa 1 38:01
  by toni
  24 views
  Angry Goat 00:22
  by Radioshqip
  606 views
  Al Pazar - 1 Janar 2014 - Pjesa 2 44:25
  by arushe
  2,578 views
  Portokalli, 4 Mars 2012 - Xhevria (Diu flet kinezce) 05:55
  by Radioshqip
  2,788 views
  Kita Carahoshi - Kenga me mban gjalle 05:14
  by MusicalTV
  214 views
  Al Pazar - Oqi apo po 09:01
  by alpazar
  3,698 views