Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Gofile Papleka - Amaneti i mergimtarit
  uploaded by Radioshqip 3 years ago
  Tex & Muz : Fran Kodra

  Facebook comments

  Suggestions

  Offchestra - Te Penxherja Jote 04:01
  by newmusic
  809 views
  Donika Vuçinaj  skan than kot 03:35
  by toni
  225 views
  Shpat Kasapi - Axhamiu (Official Video) 03:42
  by ShpatKasapiMusic
  727 views
  Apartamenti 2xl - 31.03.2013 (Thyerja e celularit) 10:15
  by TringDigitalTV
  568 views
  Fran Puniqi - Ne kto troje prap I vin (Official Song) 05:11
  by RobertoMc
  212 views
  Zone e lire - Aktualiteti politik i javes sipas Ilir Metes, Pj 2! (31 janar 2014) 16:57
  by VictoriaC
  820 views
  Nikollë Nikprelaj  Unë e ti në Valle 02:33
  by fatjon
  309 views
  Irena Dedvukaj - Kur nje zemer dashurohet 2013 03:29
  by Sabina
  1,077 views