Remember?
×
Shiko BigBrother Albania 8 Live

Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
Lights Toggle
 • Flori ft. KAOS - Lule Lule (Official Video HD)
  uploaded by AlbertaTu 2 years ago
  Flori ft. KAOS - Lule Lule (Official Video HD)

  Facebook comments

  Suggestions

  Al Pazar - 25 Prill 2015 - Pjesa 4 16:31
  by toni
  10 views
  Al Pazar - 25 Prill 2015 - Pjesa 2 29:43
  by toni
  14 views
  Mira JANJI - Dite e veres 04:22
  by newmusic
  452 views
  Rajmond Prenaj - Ende te dua 04:36
  by humoristi
  265 views
  GRETA KOÇI - ME SHEH NGA LART ( KENGA MAGJIKE 2012 ) 04:02
  by Radioshqip
  1,538 views
  Sami Krasniqi - Te ndjej (Official Video HD) 05:49
  by newmusic
  108 views
  Portokalli 29 Dhjetor 2013 Pjesa 2 30:34
  by toni
  1,351 views
  Fanushe Ahmeti - Jem ushtar te Dukagjinit 04:19
  by newmusic
  1,289 views
  Zone e lire - Aktualiteti politik i javes sipas Ilir Metes, Pj 1! (31 janar 2014) 29:43
  by VictoriaC
  355 views