Bej Like dhe ti Radioshqip

Ju lutem Prisni 30 Seconds Cancel
Bej Like dhe ti per te marr cdo informacion te ri rreth videoklipeve me te reja shqipare...
ilirjana By ilirjana
November 9, 2013

MTV Unsigned Artist 2014 - Vote for Loni Gashi

 • 666views
  0 likes, 0 dislikes
  I Like
  Don't Like

  *Lini Komentin tuaj*

 • Klipet e fundit
 • Videos from ilirjana
 • Chato Live
 • Embed Code